MONEY S3

S3

Co je ekonomický systém Money S3?

Money S3 se řadí mezi nejrozšířenější systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.

Výhody systému

Money S3 zodpovědně nabízí jednoduchost a snadnost ovládání pro ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané "Aktivní pracovní ploše" máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

Co nabízí naše firma

Cígler software
Informační systém S3

Technická podpora je u ekonomických systémů klíčová. Firma Patriot s.r.o. nabízí kromě prodeje systémů Money z titulu Konzultačního a prodejního centra (KPC) rozsáhlou škálu podpůrných služeb a činností, kterými pokrýváme potřeby uživatelů zejména ve východočeském regionu.

Z těchto činností uveďme zejména:
  • konzultační činnost před vlastním nákupem - zjistíme, zda je systém pro Vaši firmu vhodný
  • prodej systému a jeho kompletní zavedení
  • konzultační činnost při zavádění systému a metodickou a poradenskou činnost při jeho užívání
  • rozšíření funkcí systému - elektronický obchod nad Money S3


Získejte ihned a zcela zdarma plně funkční START verzi

Start verze

Bezplatná verze Money S3 Start je ideální pro seznámení se systémem. Navíc řadě malých podnikatelů, kterým limity této verze dostačují, slouží Start k vedení plnohodnotného účetnictví zcela zdarma. Z verze Start lze rovněž kdykoli přejít na libovolnou z vyšších verzí při zachování pořízených dat.

Money S3 Start obsahuje bez omezení všechny moduly a můžete do ní pořídit libovolný počet dat po libovolně dlouhou dobu. Pouze pokud překročíte níže uvedené limity, budou tiskové sestavy opatřeny nápisem „neplatné".

  • 100 (500) záznamů do účetního deníku
  • 100 (500) skladových dokladů
  • 50 (200) adres
  • 5 (15) mezd
  • 2 (2) přenosy dat z centrály na pobočku a zpět
  • 100 (500) objednávek/nabídek

Navýšení limitů na hodnoty v závorkách získáte ihned po bezplatné registraci přímo v programu.

S3