Pokladní systémy a registrační pokladny

pokladní systémy

Pokladní software od Patriot s.r.o. zahrnuje paletu nástrojů pro náročnější zákazníky. Oproti běžným registračním pokladnám totiž nabízejí řadu významných výhod.

Pokladní software je program, který běží na klasickém PC či specializovaném dotykovém terminálu, anebo s ním alespoň registrační pokladnu synchronizuje. Oproti běžným pokladnám nabízí širší míru přizpůsobení uživateli a více specifických funkcí, ale zejména umožňuje synchronizaci s účetnictvím či informačním systémem (tedy databází skladů apod.), položkový prodej, přesné sledování prodeje a export podkladů pro vytváření obchodních statistik nebo například lepší možnosti platby různou formou (kromě peněz i stravenkami, platební kartou aj.). Síťové instalace jsou pochopitelně samozřejmostí.

prodejna Prodejna SQL je robustní pokladní software určený pro široké spektrum prodejen: od stylových butiků s jedním pokladním místem až po rozsáhlé prodejny prodejní řetězce. Může fungovat jako zcela samostatný prodejní systém, ale umožňuje také průběžnou synchronizaci při prodeji se systémy Money. Řada nadstandardních funkcí z něj činí skutečně profesionální nástroj pro maloobchodní prodej.
 
S3 kasa Money S3 Kasa je samostatný prodejní program, který slouží k přímému prodeji zákazníkovi na pokladně. Je maximálně přizpůsoben rychlému prodeji zásob se zvláštním zřetelem na ovládání pouze pomocí klávesnice (všechny funkce potřebné k prodeji lze vyvolat pomocí klávesových zkratek). Money S3 Kasa pracuje jako on-line klient na datech vytvořených v programu Money S3, samostatné použití v off-line režimu není možné.
 
SQL SW Euro SQL slouží k propojení registračních pokladen Euro s ekonomickým systémem Money, k jejich naprogramování z PC a zpravidla i pořízení a evidenci položek zboží k prodeji, provádění uzávěrek, vyhodnocení prodeje, stahování a zálohování údajů o nastavení a také k připojení dalších pokladních komponent (např. systémových vah) do pokladních systémů.
 
conto Conto restaurační a obchodní pokladní SW je určený k provozu v malých bistrech, luxusních restauracích i rozsáhlých jídelnách. Tam všude umožní maximální zrychlení provozu a zjednodušení systému objednávek i vyúčtování. Díky moderní systémové architektuře, vystavené nad robustní SQL databází, umožňuje propojení s dalšími účetními a informačními systémy. Evidence stolů, zákazníků, číšníků či rezervací je samozřejmostí
 
pokladny Registrační pokladny - v nabídce Patriot s.r.o. jsou ověřené a spolehlivé pokladny značek EURO, QMP a SHARP mnoha typů, od robustních pokladen vhodných pro rychlý prodej mnoha položek ve větším obchodě až po lehké, přenosné terminály, používané například v restauracích.