O společnosti

Společnost Patriot se zabývá prodejem a servisem výpočetní techniky a to jak hardware tak i software. Je autorizovaným servisním a konzultačním střediskem pro ekonomické systémy Money společnosti CÍGLER SOFTVARE a.s.


money S3 money S4 prodejna SQL


Mezi hlavní činnosti patří

  • Dodávky, implementace a servis ekonomického systému Money S3/S4 (lokální i síťové instalace)
  • Dodávky, implementace a servis pokladního systému Prodejna SQL a CONTO
  • Dodávky, implementace a servis registračních pokladen EURO, Optima, Quorion, SHARP a PC registrační pokladny do obchodů, restaurací, hotelů, mobilní pokladny pro stánkový prodej, kuchyňské tiskárny, váhy, snímače čárového kódu. Provádíme záruční a pozáruční servis a opravy pokladen a příslušenství. Propojíme pokladní systém se skladovým a ekonomickým systémem Money S3 / S4 - kompletní řešení včetně poradenství při implementaci, školení obsluhy a servisu zařízení, včetně jejich příslušenství, implementace pokladních a skladových systémů.
  • Dodávky prezentační a audiovizuální techniky - interaktivní tabule, projektory, vizualizery, ...
  • Návrhy a kompletní realizace multimediálních učeben
  • Dodávky PC a serverů, instalace a údržba pracovních stanic, administrace serverů, administrace LAN.
  • Kamerové systémy - dodávky - montáž
  • Návrh a realizace strukturované kabeláže, včetně dodávky pasivních a aktivních prvků.


Profil společnosti Patriot spol. s r.o.

Firma Patriot s.r.o. byla založena v roce 1994. Od samého začátku své činnosti klademe důraz na spokojenost zákazníků a na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Provádíme poradenství, dodávky a servis (záruční i pozáruční) v této oblasti.

Od roku 1997 je Patriot s.r.o. partnerem předního českého výrobce ekonomických a informačních systémů CÍGLER SOFTWARE a.s. V souvislosti s tím jsme rozšířili svoji činnost o dodávky, implementace a servis ekonomického systému Money S3, pokladních systémů a registračních pokladen pro obchody a restaurace.

Postupně jsme ve společnosti rozšířili svoji činnost do oblasti prodeje a implementace prezentační, výukové a audiovizuální techniky a kamerových systémů.


Jsme konzultační, servisní a prodejní centrum pro ekonomické systémy Money.

Cígler software ekonomický systém S3 Informační systám S4 prodejna