MONEY S4 - ERP informační systém pro střední společnosti

S4

Co je podnikový informační systém Money S4?

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti ERP podle svých potřeb, bohaté možnosti nastavení, snadnou ovladatelnost po základním zaškolení a rychlou instalaci systému.

Je velmi vhodný i pro společnosti, které očekávají vlastnosti velkých ERP informačních systémů, ale v současné době si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Využívají jej také větší účetní společnosti pro vedení účetnictví a daňového poradenství.

Mezi velké výhody patří nasazení v řádu několika dnů a rychlé a bezpečné zpracování dat uložených v SQL databázi. Uživatelé účetního programu Money S3, jejichž nároky na informační systém časem stoupají, rovněž oceňují možnost plynulého přechodu na Money S4.

Typickým uživatelem ERP Money S4 je společnost používající do deseti PC se stovkami tisíc a více dokladů ročně. Cena informačního systému Money S4 se pohybuje v průměru od 30 000 do 90 000 Kč.

Výhody ERP Money S4

ERP Money S4
 • krátká doba instalace
 • nízké pořizovací náklady
 • bezpečné zpracování dat uložených v SQL databázi
 • možnost plynulého přechodu na Money S5
 • jednoduchá obsluha informačního systému
 • minimální nároky na zaškolení
 • rychlé kontextové vyhledávání
 • komunikace ERP Money S4 s okolím (např. uložení souborů do databáze, komunikace s daty poskytovanými státní správou, lustrace obchodních partnerů, XML komunikace, datové schránky, export)

Málokterý informační systém nabízí funkce pokročilého ERP řešení a současně zajistí extrémně krátkou dobu instalace a nízké pořizovací náklady. Money S4 běží na motoru výkonného a moderního systému, současně však nevyžaduje složitou před implementační přípravu. Instalace se proto podobá nasazení běžného programu, informační systém však i přesto umožňuje pořízení dílčích funkcí na míru, a zejména pak disponuje dalekosáhlými možnostmi uživatelského přizpůsobení. Uživatelské sloupce v seznamech, automatické akce nebo neuvěřitelně rychlá práce se seznamy jsou proto zárukou spokojenosti uživatele.

Jednoduchá obsluha informačního systému

Cígler software
Informační systém S4

Na to, jaké množství funkcí ERP Money S4 nabízí, se pozoruhodně snadno ovládá a čas věnovaný zaškolení nového uživatele je minimální. Pokud jste již navíc pracovali například s Money S3, oceníte podobný vzhled i logiku práce - ačkoliv jde o zcela jiný program. Všechny produkty rodiny Money si jsou vizuálně navzájem podobné.

Informační systém Money S4 disponuje rychlým kontextovým vyhledáváním - stačí prostě začít psát na klávesnici a systém automaticky zúží nabídku podle prvních písmen hledaného záznamu. Hledat lze i od konce, full-textově, nebo můžete využít filtry s bohatými možnostmi definice včetně operátorů "AND" a "OR".

Co nabízí naše firma

Technická podpora je u ekonomických systémů klíčová. Firma Patriot s.r.o. nabízí kromě prodeje systémů Money z titulu Konzultačního a prodejního centra (KPC) rozsáhlou škálu podpůrných služeb a činností, kterými pokrýváme potřeby uživatelů zejména ve východočeském regionu. Z těchto činností uveďme zejména:

 • konzultační činnost před vlastním nákupem - zjistíme, zda je systém pro vaši firmu vhodný
 • prodej systému a jeho kompletni zavedení
 • konzultační činnost při zavádění systému a metodickou a poradenskou činnost při jeho užívání
 • rozšíření funkcí systému - elektronický obchod nad Money S4 a jiné nadstavby a externí moduly 

S4