Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou významným pomocníkem v boji proti kriminalitě. V dnešní době tvoří nedílnou součást ochrany života, zdraví, majetku a mají také významný preventivní účinek. Tyto systémy se dnes využívají pro monitorování nejrůznějších objektů a pozemků, k zabezpečení obchodů, heren, muzeí, galerií, benzinových pump, parkovišť, letišť a dalších objektů a k následnému uchovávání záznamů na záznamová zařízení. V posledních letech se často využívají i k ochraně rodinných domů. Pro záznam obrazu se používají zařízení s pevnými disky. Přenos obrazu je možný po lokální počítačové síti, nebo po internetu.

1

Patriot s.r.o. vám dodá, nainstaluje a následně bude odborně servisovat CCTV a IP kamerové systémy. Pro vaši vyšší ochranu instalujeme audiotelefony a videotelefony, kamerové systémy se záznamem, PC serverem nebo živým přenosem. Prodáváme skryté bezpečnostní kamery, s nočním přísvitem a mnoho dalších typů zabezpečovacích kamer. Instalujeme kamerové systémy světových značek Vivotek, AVTEC, Sony, Axis a další za skvělé ceny. Nabízíme různé varianty softwaru a hardwaru na míru, dle požadavků klienta.

2

Nejdůležitější součástí celého kamerového systému je samotná kamera, resp. kamery. Na trhu je v současné době velmi široká nabídka kamer, proto je třeba na její výběr klást velký důraz. Kamery mohou být jak do vnitřního prostředí, tak do venkovního prostředí. Pokud chcete využívat kamerový systém i za tmy, vašim nepostradatelným pomocníkem vám bude infračervený přísvit. Obraz je z kamery přenášen pomoci kabelového vedení. Ve výjimečných případech je možné použít i bezdrátový přenos. Pro záznam obrazu z kamer slouží digitální záznamové zařízení. Záznam tak můžete sledovat živě, nebo si ho později přehrát. Pokud se budete chtít vzdáleně podívat, co se právě teď před kamerami děje, stačí se připojit na internet a pohodlně sledovat obraz z kamer odkudkoli na světě.

2

IP-kamery se často používají jako tzv. on-line kamery k přímému přenosu na Internetu (sledování dopravy, průběhu stavby, sněhové zpravodajství ze zimních středisek apod.). Protože obraz z on-line kamery může sledovat kterýkoliv uživatel s připojením k LAN nebo Internetu, stávají se CCTV okruhy otevřenými systémy a pojem CCTV (uzavřené televizní okruhy) přestává být výstižný. Proto se pro označení této techniky se používají pojmy jako např. IP-monitoring, network video monitoring nebo OCTV („O“ jako “Open“ tj. otevřený).

Pro zákazníky, kteří si chtějí provézt instalaci sami dodáváme též výhodné kamerové sety pro snadnou montáž. Tento set obsahuje vše potřebné pro instalaci jednoduchého kamerového systému – kamery, digitální záznamové zařízení s možností vzdáleného monitoringu přes internet, propojovací kabely, konektory a zdroje – instalace hotová za 30 minut!! Případně vám tento set namontujeme.

Pokud uvažujete o instalaci kamery nebo kamerového systému a zaujala vás naše nabídka, kontaktujte nás a my vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.